Nuo pat 1912 m. mes kuriame pridėtinę vertę miškams bei miško savininkams. Mūsų patyrę konsultantai padės Jums maksimaliai padidinti pajamas, saugoti gamtos vertybes ar netgi organizuoti medžioklę.

Apie mus

Skogssallskapet UAB – jūsų nepriklausomas miškininkystės ir verslo partneris

Skogssallskapet UAB - profesionali miškų valdymo įmonė Lietuvoje, priklausanti Skogssallskapet įmonių grupei, vienai iš stambiausių privačių miško valdytojų Baltijos šalyse. Skogssallskapet UAB yra valdoma Lietuvos įmonės Skogssallskapet Holding UAB, kuri yra Švedijos bendrovės “Skogssallskapet AB” nuosavybė, veikianti “Skogssällskapet” fondo interesais. Pagrindinis fondo uždavinys - prisidėti prie tvarios miškų priežiūros ir jų valdymo.

Mes siūlome visas profesionalias paslaugas miško savininkams: tarpininkavimą įsigijant miškų ūkio paskirties žemę, miškų valdymą ir priežiūrą, medienos ruošos darbus ir pardavimą, mūsų klientų įmonių administravimą ir buhalterinės apskaitos tvarkymą.

Lengva prižiūrėti mišką, jeigu juo rūpinasi Skogssällskapet!

Mums kiekvienas klientas yra unikalus

Mūsų klientų poreikiai skirtingi: vieni nori pajamų ir maksimalios naudos iš miško, kiti - įsigyti mišką kaip ilgalaikę investiciją ateičiai, treti – padidinti miško vertę arba savo valdomo miško pagalba prisidėti prie kovos su klimato pokyčiais. Vieni miško savininkai nori natūralaus miško, kiti – geresnių plotų skirtų medžioklei ar nuostabaus kraštovaizdžio miško lankytojams, o dauguma nori visko po truputį!