Nuo pat 1912 m. mes kuriame pridėtinę vertę miškams bei miško savininkams. Mūsų patyrę konsultantai padės Jums maksimaliai padidinti pajamas, saugoti gamtos vertybes ar netgi organizuoti medžioklę.

Skogssällskapet Group

Grupė įkurta 1912 m.

Skogssällskapet (Švedijos miškų bendruomenė) buvo įkurta 1912 m., skatinant miškų valdymą ir aplinkosaugą. Fondui priklauso Skogssällskapet Group įmonių grupė.

Skogssällskapet fondas yra viešųjų paslaugų organizacija, kuri užsiima ne pelno siekenčia veikla. Pagrindinės veiklos sritys: nuomonės formavimas, tiriamosios veiklos finansavimas ir žinių plėtra. Fondui priklauso Skogssällskapet Group įmonių grupė, veikianti komerciniu pagrindu ir uždirbanti pelną fondo veiklai.

Visos fondo ir grupės veiklos nukreiptos į pagrindinį fondo tikslą – tvarios miškininkystės ir žemėvaldos vystymą finansiniais, ekologiniais ir socialiniais aspektais. Ši veikla naudinga visiems, tiek dirbantiems miške, tiek miške gyvenantiems ar miškais besinaudojantiems žmonėms.

Kiekvienais metais Fondas pateikia apie 15-20 mln. Švedijos kronų vertės finansavimo pasiūlymus tiriamosios veiklos ir vystymo projektams. Skogssällskapet fondas laikomas vienu iš didžiausių mokslinių tyrimų ir vystymo projektų rėmėju miškininkystės ir aplinkosaugos srityse.

Skogsällskapet fondo pirmininkas - Björn Sprängare.

Pagrindinio Skogssällskapet biuro kontaktai:

Tel.: +46 77 122 00 44

Adresas:

Kilsgatan 4, Göteborg, SWEDEN

Adresas korespondencijai:

Skogssällskapet

Box 11374

S-404 28 Göteborg

Sweden