Nuo pat 1912 m. mes kuriame pridėtinę vertę miškams bei miško savininkams. Mūsų patyrę konsultantai padės Jums maksimaliai padidinti pajamas, saugoti gamtos vertybes ar netgi organizuoti medžioklę.

Mūsų verslas

Mūsų verslas Baltijos šalių regione.

Skogssällskapet prižiūri apie 500 000 ha miško žemės priklausančios privatiems ir viešiesiems žemės savininkams, ypatingai akcentuodama ekonominį, ekologinį ir socialinį tvarumą. Mūsų klientų miškai valdomi pagal konkrečius miško savininkų pageidavimus. Skogssällskapet yra patikimas ir nepriklausomas partneris, neturintis jokių nuosavybės ryšių ar kitų interesų susijusių su miškų pramonės įmonėmis ar lentpjūvėmis.

Be verslo Baltijos šalyse, mes turime 25 biurus Švedijoje (nuo Vilhelmina Šiaurėje iki Hässleholm Pietuose) ir bendro kapitalo miškų valdymo bendroves Norvegijoje ir Suomijoje.

Kiekvienais metais mes didiname savo medienos pardavimus. Esame efektyvai veikiantys ir patikimi medienos, popiermedžio ir biokuro tiekimo partneriai. Mūsų klientai – daugiau nei du šimtai gamyba besiverčiančių įmonių Šiaurės šalyse, Europos ir Azijos teritorijose.