Nuo pat 1912 m. mes kuriame pridėtinę vertę miškams bei miško savininkams. Mūsų patyrę konsultantai padės Jums maksimaliai padidinti pajamas, saugoti gamtos vertybes ar netgi organizuoti medžioklę.

Fondo uždavinys

Uždavinys

Visos Skogssällskapet grupės bendrovės siekia prisidėti prie fondo tikslo – užtikrinti tvarų miškų valdymą finansiniu, ekologiniu ir socialiniu aspektu. Toks miškų valdymas yra naudingas miške dirbantiems ar gyvenantiems žmonėms, bei tiems, kurie mišku naudojasi savo reikmėms.

Misija

Skogssällskapet fondas veikia trijose srityse:

  1. Komercinis miškų valdymas. Privačių savininkų miškų valdymas Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje ir Baltijos šalyse.
  2. Kapitalo investavimas (turto ir vertybinių popierių). Fondas nuosavybės teise turi 30 miško valdų Švedijoje, o nuo 2000 metų, turi jam priklausančių žemių valdų Latvijoje.
  3. Mokslinė plėtra. Fondas finansuoja tiriamąją veiklą ir plėtrą, taip pat leidžia atlikti tyrimus savo nuosavybės teise priklausančiose valdose.

Įstatai

Skogssällskapet fondas 1912 m. buvo įkurtas, kaip ekonominė asociacija, bet 1962 m. pakeitė statusą į viešųjų paslaugų fondą. Daugiau apie fondo plėtrą galite pasiskaityti skiltyje „ Istorija“. Galiojantys fondo įstatai buvo patvirtinti 1972 m.

Atsisiųsti įstatus (Švedų)PDF