Nuo pat 1912 m. mes kuriame pridėtinę vertę miškams bei miško savininkams. Mūsų patyrę konsultantai padės Jums maksimaliai padidinti pajamas, saugoti gamtos vertybes ar netgi organizuoti medžioklę.

Mežu apsaimniekošana

Pas mus, kaip miško valdytoją, jūs gaunate pagalbą plėtojant savo miško nuosavybę, kad ji išnaudotų visas savo galimybes. Mes rūpinamės viskuo, kas susijęs su jūsų miško nuosavybe, kad jūsų nuosavybė būtų nerūpestinga. Padarome miškus ir miško savininkus turtingesnius!

Meža apsaimniekošanas gads

Miškų valdymo metai

Mūsų miškininkystės modelio tikslas – padidinti kliento turto pridėtinę vertę ir gauti didesnę grąžą iš ilgalaikės investicijos. Mes imamės aktyvių miško valdymo veiksmų su ilgalaike perspektyva miško atžvilgiu.

1. Dokumentai/duomenų atnaujinimas

Užtikriname, kad gausite atnaujintą informaciją apie Jūsų mišką, visada informuosime Jus apie miško valdymo galimybes. Kiekvienais metais pateiksime miško valdymo planą.

2. Analizė ir tikslų aprašymas

Mes suformuosime miško valdymo strategiją, kuri atitiks Jūsų miško valdymo uždavinius.

3. Metinis biudžetas

Pateiksime sąrašą veiksmų, kurie, mūsų manymu, reikalingi Jūsų tikslų pasiekimui. Biudžetas leis kontroliuoti jūsų pelną ir reikiamas investicijas.

4. Apsisprendimas dėl veiklos ir planavimas

Jūs patys priimsite sprendimus dėl savo nuosavybės, o mes teiksime profesionalias paslaugas ir pagalbą Jums.

5.Planuotų veiksmų įgyvendinimas

Mes stebėsime ar visi numatyti darbai yra atliekami laiku ir tinkamai, ir pagal poreikį teiksime kitas paslaugas, derindami tai su metinio biudžeto rodikliais.

6. Pastarųjų metų veiklos stebėjimas

Pateiksime ir įvertinsime metinius rezultatus iš ekonominės ir kokybės užtikrinimo pusės.