Nuo pat 1912 m. mes kuriame pridėtinę vertę miškams bei miško savininkams. Mūsų patyrę konsultantai padės Jums maksimaliai padidinti pajamas, saugoti gamtos vertybes ar netgi organizuoti medžioklę.

Tarpininkavimas

Aktyvi paieška

Nuo veiklos pradžios Baltijos šalyse, tarpininkavimas buvo viena svarbiausių Skogssällskapet kasdienės veiklos dalių, nes miškų žemės paieška klientams atitinka mūsų interesus.

Kliento vardu aktyviai ieškome miškų, juos vertiname, taip pat teikiame rekomendacijas dėl investavimo ir padedame miškų įsigijimo procese. Investavimo konsultacijas ir vertinimo paslaugas mes siūlome kiekvienai valdai individualiai, priklausomai nuo įsigijamo turto rūšies.

Esamiems klientams gali būti svarbu įsigyti papildomos miško žemės nekilnojamojo turto kaupimo tikslu, tad atsižvelgdami į tokių klientų turto portfelį, siūlome įsigyti žemės plotų, kurie yra arčiausiai jų turimų miškų.

Duomenis apie rinkoje esamą nekilnojamąjį turtą saugome savo duomenų bazėje, todėl lengvai galime atsekti miškų žemės rinkos tendencijas ir kainų pokyčius.

Parduokite savo mišką mums

Esame rimti Jūsų miško pirkėjai.

Parduodami mums savo žemę būsite tikri, kad:

  • sąžiningai nustatysime jos vertę;
  • užtikrinsime sandorio paprastumą ir saugumą;
  • jums pageidaujant padėsime sutvarkyti visus reikiamus dokumentus.