Nuo pat 1912 m. mes kuriame pridėtinę vertę miškams bei miško savininkams. Mūsų patyrę konsultantai padės Jums maksimaliai padidinti pajamas, saugoti gamtos vertybes ar netgi organizuoti medžioklę.

Žemių valdymas

Žemės ūkio paskirties žemės strategijų kūrimas

Tam, kad panaudotumėte savo žemės potencialą visa apimtimi, turėtumėte įtraukti į veiklą kuo didesnį žemės plotą. Miško žemės sklypai dažnai apima ir žemės ūkio paskirties žemę, bei ganyklas.

Galime padėti sukurti ilgalaikę strategiją žemės ūkio paskirties plotams (t.y. tęsti žemės ūkio veiklą, išnuomoti, apželdinti ar parduoti).

Koncesijos ir nuomos paslaugos

Mažiau rūpesčių, daugiau pastovumo

Mes pateikiame visapusį sprendimą dėl turto, kuriam galioja nuomos ar koncesijos santykiai. Sukursime planą, akcentuodami Jūsų ilgalaikius strateginius uždavinius ir atliksime visus su tuo susijusius praktinius veiksmus.

Mes atstovausime Jūsų interesus žemės nuomos dėrybų metu, ginčų sprendimų metu, aptariant nuomos modelį, atsiskaitymą, pažeidimo atvejus, padėsime su ES teise susijusiais klausimais. Remdamiesi teisine ir finansine patirtimi, mes galime labai greitai ir veiksmingai išspręsti minėtas problemas. Parengiame priežiūros pasiūlymus ir investicinius projektus, padedame sutarčių pasirašymo metu, taip pat padedame surasti ir atrinkti naujus žemės nuomininkus.

Tai garantuos Jums:

  • efektyvesnę išlaidų ir pajamų kontrolę;
  • profesionalios komercinės nuomos sutartis;
  • didesnį pelningumą.

Visą savo dėmesį galėsite skirti bendriems reikalams ir gauti atsakingo valdymo rezultatus.